دومین جشنواره نقاشی از کف پای کودکان

نحوه برگزاری

 
ثبت نام فردی در سایت

هر فرد میتواند با مراجعه به سایت و تکمیل مراحل ثبت نام در این جشنواره شرکت کند. افراد می تواند با ارسال عکس کف پای خود از مشاوره آنلاین و رایگان ارزیابی بهره مند شوند و درپایان با دریافت کد رهگیری می توانند برای معاینات تخصصی تر به هر یک از مراکز پا پزشکی (بیمارستان مدائن, بیمارستان پاستور نو و مرکز نسخه) مراجعه کنند

 
ثبت نام گروهی

در ثبت نام گروهی مدیران و مربیان بهداشت مدارس و مهد کودک ها می تواند به صورت گروهی ثبت نام کنند تا مراسم جشنواره در مهد کودک و مدارس آنها انجام شود. با حضور تیم غربالگری متخصص در محل ارزیابی های ساختاری و معاینات را انجام میدهد و شناسنامه پای هر فرد در آنها قرار می گیرد.

 
صدور شناسنامه

هر فردی در سنین رشد باید حداقل سالی یکبار از نظر ساختاری معاینه و ارزیابی شود. تا بتوان هر گونه اختلالات ساختاری در فرد را شناسایی کرد و از مشکلات و بیماری های سنین بالاتر که می تواند به خاطر اختلالات ساختاری ایجاد شوند پیشگیری کرد (مانند آرتروز). شناسنامه پا شامل اطلاعات ساختاری پا, زانو, لگن و کمر است. تمام ارزیابی ها و معاینات بیومکانیکی و ساختاری انجام شده توسط متخصصین در شناسنامه ثبت می شود. بدین ترتیب می توان از پیشرفت ناهنجاری ها جلوگیری کرد, زیرا اطلاع داشتن فرد از بیماری 50 درصد به درمان کمک می کند. در پایان جشنواره برای هر فرد این شناسنامه صادر می شود.

محل برگزاری


در این طرح مقرر است تا از کلیه کودکان کشور دعوت بعمل اید تا با رنگ آمیزی کف پای خود و قرار دادن بر روی یک کاغذ ، نقش بدست آمده را با سلیقه خود تکمیل و نقاشی کف پای خود را برای ما ارسال نمایید تا مشاوران ما نقاشی ها را بررسی و در صورت وجود اختلال در پا با شما تماس گرفته شود و مشاوره های لازمه برای افراد انجام گردد.
همچنین دبیرخانه پس از بررسی نقاشی ها به بهترین نقاشی جایزه نشان پای طلا اهدا خواهد کرد.

بیشتر بدانید

Position: location_map [ Style: xhtml outline]>

 

همکاران ما