No item found! Please make sure that your Instagram User ID and Access Token is correct

رادیولوژی

برای تشخیص شکستگی ها و ناهنجاری های ساختاری بخش رادیولوژی دکتر فووت خدمات مربوطه را ارائه می دهد.
radiology.png
  • رادیولوژی(radiology)  یا پرتوشناسی و گاهی تصویر برداری تشخیصی نام دسته ای از تخصص پزشکی است که با کمک تابش اشعه به بدن، تصویری از آن نقطه بدست میدهد که برای تشخیص بیماری ها بسیار کار آمد میباشد.
  • رادیولوژی، علم روش های مختلف تصویربرداری از بدن انسان است که در علم پزشکی به خدمت گرفته می شود تا تشخیص بیماری ها، سریع تر و با دقت بالاتری انجام گیرد.
  • روشهای رادیولژی عموماٌ اطلاعاتی در موردساختمان اعضا بدن ارائه می کنند.
radiology1.png

اين بخش با دارا بودن بهترين و مدرنترين دستگاههاي راديوگرافي روز دنيا كليه خدمات تصويربرداري اعم از گرافي هاي ساده و تخصصي را در كوتاه ترين زمان ممكن به انجام می رساند. در اين بخش تمامي راديوگرافيها بصورت ديجيتال ميشود .انجام راديوگرافيها توسط پرسنل مجرب انجام می گیرد.

اين بخش داراي قسمت هاي زير مي باشد:

  • سنجش تراكم استخوان
  • دستگاه ديجيتال تك دندان و پانوركس (OPG)
  • سونوگرافي

 

radiology3.png
radiology2.png
مشاوره آنلاین
درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا به شما در شناخت مشکلات و اختلالات اصلی ترین اندام حرکتی بدن به شما خدمات مشاوره کارشناسان مرکز پاپزشکی را ارائه دهیم.

مشاوره با ما

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است. در اطلاعات درمانی آگاهی های لازم پیرامون وضعیت فعلی و راه کار های درمان و پیشگیری از بروز مجدد رخداد پاتولوژیک به بیمار آموزش داده شده و خود اوست که نقش محوری را در اصلاح وضعیت خود ایفا می کند.

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
noskheh.jpg
آدرس مرکز :<br> تهران،خیابان ملاصدرا<br>ابتدای شیرازی شمالی،<br>شماره 154
آدرس مرکز :
تهران،خیابان ملاصدرا
ابتدای شیرازی شمالی،
شماره 154
ساعات کاری مرکز :<br>  8 صبح تا 8 شب <br>
ساعات کاری مرکز :
8 صبح تا 8 شب