توانبخشی

کلینیک توانبخشی و فیزیوتراپی نسخه، یک کلینیک تخصصی و مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی برای انجام کلیه فرآیندهای درمانی فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، الکتروتراپی، درمان‌های فیزیکی، ورزش‌درمانی، آب‌درمانی و کاردرمانی است.
متخصصان توان‌بخشی در مرکز پزشکی درمانی نسخه به عنوان یکی از اعضای تیم درمانی مرکز، با توجه به تجویز پزشک و درمان‌های در نظر گرفته شده، متناسب با نوع مشکل و شرایط خاص هر بیمار، روند درمان را پیگیری می‌کنند تا فرد در کوتاهترین زمان ممکن به روند عادی زندگی بازگردد.
untitled-1.png
rehabilitation4.png

در علوم بهداشتی، توانبخشی یا بازتوانی فرآیندی است که در آن به فرد توانخواه کمک می‌شود تا توانایی از دست رفته خود پس از یک واقعه، بیماری یا آسیب را که منجر به محدودیت عملکردی وی شده‌است مجدداً به دست آورد. توانبخشی حوزه علمی بسیار وسیعی در مجموعه خدمات بهداشتی و درمانی محسوب می‌گردد و به افراد کمک می‌کند تا پس از ابتلا به مشکلاتی نظیر سکته مغزی، ضایعات نخاعی، جراحی‌های ارتوپدی، ضربه مغزی، سوختگی، کم شنوایی، اختلال پردازش مرکزی شنوایی، مشکلات تعادل و غیره، تا حد امکان بر مشکل خود غلبه نموده و استقلال عملکردی قبلی را بازیابد.

خدمات درمانی

در این کلینیک، یک تیم درمانی کامل به‌طور تخصصی به غربالگری، تشخیص و درمان بیماری‌ها، اختلالات و آسیب‌ها می‌پردازند. در ارزیابی و تشخیص، پزشکان عمومی و متخصص، معاینات بالینی وسیعی مطابق مشکلات اصلی بیمار انجام می‌دهند و در‌صورت نیاز، آزمایشات بیوشیمیایی و عکسبرداری‌های لازم و انواع اسکن‌ها را تجویز‌ می‌کنند. بعد از تشخیص بیماری و تعیین شدت و میزان پیشرفتگی آن، بیماران بر اساس درمان‌های مورد نیاز به کلینیک‌های تخصصی توانبخشی مرکز ارجاع داده می‌شوند. دستورالعمل درمانی این کلینیکها طیف وسیعی از فعالیتهای مناسب ورزشی و حرکت درمانی، کفش و ارتزهای مناسب برای حفظ و یا قرارگیری صحیح پاها و توزیع مناسب فشار کف پایی، آب درمانی ودیگر خدمات توانبخشی را شامل می شود. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های درمانی رایگان از سوی کارشناسان درمانی مرکز و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن‌ ۰۲۱۴۳۶۸۲ تماس حاصل فرمایید.

rehabilitation1.png
rehabilitation3.png
مشاوره آنلاین
درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا به شما در شناخت مشکلات و اختلالات اصلی ترین اندام حرکتی بدن به شما خدمات مشاوره کارشناسان مرکز پاپزشکی را ارائه دهیم.

مشاوره با ما

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است. در اطلاعات درمانی آگاهی های لازم پیرامون وضعیت فعلی و راه کار های درمان و پیشگیری از بروز مجدد رخداد پاتولوژیک به بیمار آموزش داده شده و خود اوست که نقش محوری را در اصلاح وضعیت خود ایفا می کند.

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
noskheh.jpg
آدرس مرکز :<br> تهران،خیابان ملاصدرا<br>ابتدای شیرازی شمالی،<br>شماره 154
آدرس مرکز :
تهران،خیابان ملاصدرا
ابتدای شیرازی شمالی،
شماره 154
ساعات کاری مرکز :<br>  8 صبح تا 8 شب <br>
ساعات کاری مرکز :
8 صبح تا 8 شب