تناسب اندام

تحقیقات ثابت کرده است که بسیاری از مشکلات به خاطر چاقی و عدم تناسب بدن ایجاد می شود و همچنین به خاطر بی تحرکی ناشی از درد افراد دچار چاقی و مشکلات بیشتری می شوند. برای موثر بودن درمان بهتر است افراد تحت نظر متخصص تغذیه قرار گیرند.
fitness2.png

در مراکز پاپزشکی دکتر فووت، با توجه به اینکه با افزایش وزن در افراد و بیماران، مشکلات ارتوپدیک و دردهای مفصلی افزایش می یابد، اقداماتی در جهت همکاری با تیم تناسب اندام و تغذیه صورت گرفته تا بیمار پس از انجام معاینات، با کاهش وزن صحیح و رسیدن به وزن سلامت، در جهت کاهش دردهای اسکلتی عضلانی خود نیز تحت نظر متخصصین مربوطه، اقدامات لازم را انجام دهد. فرد با ورود به این بخش، پس از بررسی قد، وزن، BMI، TEE، بافت عضلانی، درصد چربی احشایی بدن و ... و همچنین بررسی پیشینه پزشکی و انجام مشاوره های تخصصی در جهت به زانو درآوردن دردهای خود گام بر میدارد و رویای رسیدن به سایز و وزن مناسب خود را تحقق می بخشد.ارزیابی در این بخش براساس پرسشنامه پزشکی ورزشی (ACSM) و بررسی آزمایشات، سایزگیری و body composition (آنالیز ترکیبات داخلی بدن،درصد چربی و میزان بافت عضلانی و....) صورت گرفته و رژیم غذایی متناسب با نیازهای روزانه فرد تعیین می گردد.
fitness1.png
در صورتی که بیمار نیاز به تغییر متدهای رفتاری و سبک زندگی، نیاز به رژیم و توصیه های غذایی، استفاده از دستگاه های لاغری موضعی و تناسب اندام و همچنین در صورتیکه نیاز به تجویز فعالیت های ورزشی مناسب داشته باشد، به وی راهنمایی های لازم ارائه می گردد.
مشاوره آنلاین
درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا به شما در شناخت مشکلات و اختلالات اصلی ترین اندام حرکتی بدن به شما خدمات مشاوره کارشناسان مرکز پاپزشکی را ارائه دهیم.

مشاوره با ما

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است. در اطلاعات درمانی آگاهی های لازم پیرامون وضعیت فعلی و راه کار های درمان و پیشگیری از بروز مجدد رخداد پاتولوژیک به بیمار آموزش داده شده و خود اوست که نقش محوری را در اصلاح وضعیت خود ایفا می کند.

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
noskheh.jpg
آدرس مرکز :<br> تهران،خیابان ملاصدرا<br>ابتدای شیرازی شمالی،<br>شماره 154
آدرس مرکز :
تهران،خیابان ملاصدرا
ابتدای شیرازی شمالی،
شماره 154
ساعات کاری مرکز :<br>  8 صبح تا 8 شب <br>
ساعات کاری مرکز :
8 صبح تا 8 شب