No item found! Please make sure that your Instagram User ID and Access Token is correct

آزمایشگاه

برای تشخیص بهتر و انتخاب درمان موثرتر انجام بعضی خدمات آزمایشگاهی ضروری است. وجود آزمایشگاهی مجهز در کلینیک دکتر فووت می تواند به تسریع روند تشخیص کمک کند.
lab1.png

آزمایشگاه نسخه طبق برنامه اي مدون، از پیش تعیین شده و سیستماتیک در راستاي ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی به گونه اي که همواره معیار و شاخصی براي ارزیابی کیفیت باشیم. همینطور وسیع الطیف نمودن آزمایشات مورد پذیرش و انجام در این مرکز قدم برداشته است.

  • استفاده از مرغوب ترین کیتها و مواد مصرفی موجود در بازار
  • استفاده از پرسنل مجرب ، وظیفه شناس و داراي تحصیلات دانشگاهی
  • سرعت و دقت در انجام آزمایشها
  • پاسخ به نیازهاي روتین، تخصصی و فوق تخصصی پزشکان
  • بکارگیري آخرین تکنولوژي روز دنیا در انجام آزمایشها
lab4.png
مشاوره آنلاین
درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا به شما در شناخت مشکلات و اختلالات اصلی ترین اندام حرکتی بدن به شما خدمات مشاوره کارشناسان مرکز پاپزشکی را ارائه دهیم.

مشاوره با ما

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است. در اطلاعات درمانی آگاهی های لازم پیرامون وضعیت فعلی و راه کار های درمان و پیشگیری از بروز مجدد رخداد پاتولوژیک به بیمار آموزش داده شده و خود اوست که نقش محوری را در اصلاح وضعیت خود ایفا می کند.

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
noskheh.jpg
آدرس مرکز :<br> تهران،خیابان ملاصدرا<br>ابتدای شیرازی شمالی،<br>شماره 154
آدرس مرکز :
تهران،خیابان ملاصدرا
ابتدای شیرازی شمالی،
شماره 154
ساعات کاری مرکز :<br>  8 صبح تا 8 شب <br>
ساعات کاری مرکز :
8 صبح تا 8 شب