کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی پا در تهران

اولین مرکز جامع درمان بیماری های پا

کلینیک درمان بیماری های پا، تحت لیسانس دکتر فووت کانادا و عضو انجمن حمایت از پای سالم، مراکز درمانی پیشرفته و تخصصی در حوزه پودیاتری هستند که توسط گروهی از مجرب ترین متخصصان بنا شده اند. مراکز پاپزشکی دکتر فووت، اولین دارنده استاندارد ایزو در مدیریت کیفیت و رضایت مندی بیمار و ارائه خدمات درمانی بیماری های پا در ایران هستند، که در آن ها مراقبت های لازم جهت حفظ بهداشت و سلامت پا در سطح جهانی و منطبق با تازه ترین روش های درمانی مراکز معتبر علمی دنیا، به بیماران ارئه می شود.
podiatry.png

اهداف

ما به عنوان تیمی علمی و مصمم، اهداف میانبرد  و دوربردی را دنبال می کنیم ازجمله:

1-     بسط و گسترش فرهنگ پای سالم و درک ارزش های آن در جامعه

2-    کاهش هزینه های هنگفت خانواده ها و جامعه در پیشگیری، درمان و توانبخشی بیماری های پا

3-    ارائه خدمات تشخیصی- درمانی با کیفیت عالی

4-    گسترش کشوری مراکز تشخیصی- درمانی ویژه پا

5-    ایجاد فرهنگ پای دیابتی و کفش سالم

podiatry1.png

مراکز پاپزشکی و یا پودیاتری دکتر فووت، مراکز درمانی ای هستند که به طور تخصصی به تشخیص، درمان و جراحی هر بیماری، آسیب و دفرمیتی در پا می پردازد. در ارزیابی و تشخیص، پزشکان عمومی و متخصص دوره دیده در کورسهای پودیاتری، معاینات بالینی وسیعی مطابق شکایت اصلی بیمار به عمل می آورند و در صورت نیاز، آزمایشات بیوشیمیایی و عکسبرداری های لازم و انواع اسکن ها را درخواست می کنند.

ghaleb.jpg

حوزه درمانی پودیاتری:

-        پیشگیری و درمان زخم پای دیابتیک

-        پیشگیری و درمان اختلالات کف پا در کودکان

-        مشکلات پا ناشی از بیماری هایی همچون : دیابت، آرتریت، نقرس و بیماری قلبی-عروقی

-        عفونت های قارچی و باکتریال پا

-        اختلالات ناخن و پوست

-        تومورهای خوش خیم و بدخیم پا

-        اختلالات اکتسابی یا مادرزادی پا

-        آسیب های استخوانی (شامل شکستگی ها)، تاندون ها و بافت نرم پا و مچ پا

بعد از تشخیص بیماری، پلان درمانی می تواند طیفی از دارودرمانی، توصیه های مورد نیاز برای تغییر و اصلاح سبک زندگی، تجویز فعالیت مناسب ورزشی و حرکت درمانی، به کارگیری کفی مخصوص، کفش و ارتزهای مناسب در جهت حفظ و یا قرارگیری صحیح پاها و توزیع مناسب فشار کف پایی، گچ گرفتن پاها و یا بی حرکتی موضع، تزریق کورتیکواستروئید، پی آر پی و ... در موضع و یا جراحی و سایر درمان ها بنابر تشخیص پزشکان را دربرگیرد.

مشاوره آنلاین
درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است.ما اینجا هستیم تا به شما در شناخت مشکلات و اختلالات اصلی ترین اندام حرکتی بدن به شما خدمات مشاوره کارشناسان مرکز پاپزشکی را ارائه دهیم.

مشاوره با ما

درمان به کمک ارایه اطلاعات به بیمار جدید ترین و کم هزینه ترین راه جهت ارتقای سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی افراد است. در اطلاعات درمانی آگاهی های لازم پیرامون وضعیت فعلی و راه کار های درمان و پیشگیری از بروز مجدد رخداد پاتولوژیک به بیمار آموزش داده شده و خود اوست که نقش محوری را در اصلاح وضعیت خود ایفا می کند.

فروشگاه سلامت نسخه

فروشگاه محصولات سلامت نسخه ارائه دهنده انواع اورتز،پروتز، صندل، کفش و کفی طبی است و متناسب با انواع بیماری ها و اختلالات شناخته شده در پا و مشکلات اسکلتی- عضلانی مربوط به راستای قامت هر فرد شامل انواع کمربند ها، زانو بند و بریسهای طبی است که آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
noskheh.jpg
آدرس مرکز :<br> تهران،خیابان ملاصدرا<br>ابتدای شیرازی شمالی،<br>شماره 154
آدرس مرکز :
تهران،خیابان ملاصدرا
ابتدای شیرازی شمالی،
شماره 154
ساعات کاری مرکز :<br>  8 صبح تا 8 شب <br>
ساعات کاری مرکز :
8 صبح تا 8 شب