خار پاشنه

 2

خار پاشنه التهاب اولیه در غلاف کف پاست که در آن، غلاف به علت وجود ریز فاکتورهای مختلف مثل اختلالات قوس ها در کف پا تحت فشار قرار گرفته و ملتهب می شود. اگر چه ممکن است در زمان التهاب با دارو درمانی یا فیزیوتراپی قابل درمان باشد اما با گذشت زمان و مزمن شدن، این عارضه در عکس به شکل خار دیده می شود و دیگر با روش های عادی قابل درمان نیست.

در این جا روش های پیشین حتی ممکن است عارضه نیز ایجاد کند. به عنوان مثال شاید با روش پروتون درمانی، درد از بین برود ، اما به این شکل غلاف کف پا به انعطاف پذیری لازم نمی رسد و بعد از رفتن تاثیرات پروتون درمانی ضمن ایجاد فشار بیشتر برای بیمار، مشکلات او را دو چندان می کند.

این جاست که در گروه توان بخشی مراکز پاپزشکی دکتر فووت ، طبق تکنیکی که مورد تایید FDA است از شاک ویو درمانی و فوکوس استفاده می شود. روش کار این دستگاه به این شکل است که بافت ضایعه دیده در غلاف کف پا، با هدف گیری توسط سونوگرافی مکان یابی و با اعمال حدود 6 هزار شاک در آن ناحیه، یک تخریب موضعی ایجاد و بافت جدیدی ساخته می شود که این بافت جدید، همزمان با تمرین درمانی و ماساژ به یک بافت مناسب برای بیمار تبدیل می شود.

از آن جا که افراد مسن نیاز به پیاده روی و فعالیت های روزانه دارند، درمان خارپاشنه در آنان ضروری می نماید. هدف این مرکز از درمان خارپاشنه، فقط درمان درد آن ها نیست ، بلکه برگرداندن آن ها به وضعیت طبیعی خود به منظور جلوگیری از رخداد بیماری های دیگر است.

 

چاپپست الکترونیک

مشاوره و تماس با ما

تماس با ما

info@drfoot.ir


تلفن مشاوره و وقت دهی:

02143682

 

آدرس ما

کلینیک تخصصی پا

میدان ونک-خیابان ملاصدرا

ابتدای خیابان شیرازی شمالی-جنب بانک کشاورزی-مرکز درمانی نسخه

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه :

8 صبح  الی 7عصر

مشاوره رایگان