روش PRP

سلولهای بنیادی,بازگرداندن جوانی,روش prp,پاپزشکی,دکتر فووت

استفاده از سلولهای بنیادی جهت بازگرداندن جوانی و توقف پروسه پیری ونیز درمان بسیاری از بیماری ها امری بسیار جدید در دنیای پزشکی است.در این روش با استفاده از سلول های بنیادی ، زایش سلولی افزایش پیدا کرده و بازسازی و جوانی دوباره حاصل میگردد.

استفاده از این روش در سنین بالاتر موجب بازگرداندن شادابی و نشاط و در سنین پائین تر سبب توقف و تاخیر در پروسه Aging(پیــری) شما خواهد شد. اثرات معجزه آسای این روش به علت طبیعی بودن و استفاده از سلولهای بدن شخص دارای کمترین عوارض می باشد.

فرد برای اطمینان از این پروسه درمانی می تواند آن را در پروتکل بسیاری از مراکز علمی به روز دنیا مشاهده نماید. به علت طبیعی بودن پروسه درمان که صرفا با تحریک سلولهای بدن فرد منجر به زایش سلولی میشود این درمان به کندی اما بسیار موثرتر و پایدارتر اثرات خویش را آشکار مینماید. وجود عوارض برگشت ناپذیر و اثرات کوتاه مدت درمانی در سایر روشهای جوانسازی باعث شده است که استفاده از سلولهای بنیادی به عنوان روشی غیر قابل رقابت در دنیای امروزی مطرح گردد.

PRPسلول بنیادی نیست، اما با توجه به عملکرد زایش سلولی و بافتی آن (مانند سلولهای بنیادی) به این نام نامیده می شود.

PRP مخفف Platelet Rich Plasma پلاسمای غنی شده از پلاکت می باشد. در این روش جدید درمانی غلظت بالائی از پلاسمای خون شما به نواحی نیازمند ترمیم و بازسازی ، تزریق میگردد. برای روشن شدن مطلب به آگاهی از اطلاعات پایه ای ساختار خون نیاز است.

خون ترکیبی از پلاسما ، RBC سلولهای قرمز ، WBC سلولهای سفید و پلاکتها می باشد. پلاکتها در ابتدا صرفاٌ به عنوان سیستم انعقادی خون شناخته می شدند اما در سالهای اخیر دانشمندان متوجه اثرات معجزه آسای ترمیم کنندگی و بازسازی آنها در نواحی آسیب دیده شده اند. این امر توسط پروتئینهای ترمیم کننده ای به نام فاکتورهای رشدG.F) growth factor) انجام می پذیرد.

فاکتورهای رشد متعدد با کارایی های متفاوت در بدن وجود دارند اما همگی آنها نهایتاَ موجب تسریع در روند ترمیم بافت و زخم می شوند.

چاپپست الکترونیک

مشاوره و تماس با ما

تماس با ما

info@drfoot.ir


تلفن مشاوره و وقت دهی:

02143682

 

آدرس ما

کلینیک تخصصی پا

میدان ونک-خیابان ملاصدرا

ابتدای خیابان شیرازی شمالی-جنب بانک کشاورزی-مرکز درمانی نسخه

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه :

8 صبح  الی 7عصر

مشاوره رایگان